środa, 8 listopada 2017

Warsztaty z Sokołowem i BasilurDnia 25 października dzień rozpoczął się o godzinie 3.30 w nocy. Wybrałam się w daleką podróż za Warszawę, na warsztaty z Firmą Sokołów.
Zostaliśmy dowiezieni na miejsce busami, przed piękny dworek w Woli Suchożebrskiej. Dookoła rozpościerały się lasy i cudowna jesień.
Głodni i trochę zmarznięci po podróży, bardzo chętnie przystąpiliśmy do degustacji nowej linii produktów firmy Sokołów. Są to warzywne pasty i pasztety ''Z gruntu dobre''


Posileni i napojeni, udaliśmy się na wykład z dietetyczką p. Agnieszką Piskała, odnośnie diety i żywienia osób starszych.


Każdy z obecnych miał również możliwość, zważenia się na specjalnej wadze, która wskazywała  wiek ciała. Było to niesamowite przeżycie. Potem napiszę, jak to wpłynęło na naszą pracę w kuchni :)Szef kuchni Dominik Moskalenko wręczył nam kartki z przepisami. Zabraliśmy się do dzieła. Lepiliśmy pierożki z pastą z ciecierzycy, tworzyliśmy penne z pastą z suszonych pomidorów, oraz wolno gotowaną łopatkę wieprzową na pure. Miałam napisać, jak waga wpłynęła na naszą wydajność w kuchni ?
Otóż raz po raz, zadowolone wiekiem swojego ciała osoby towarzyszące, wpadały do kuchni, chwaląc się. Rozpraszali nas ponieważ cieszyliśmy się razem z nimi :)

Po gotowaniu odbyła się biesiada :) A po niej piliśmy herbaty firmy Basilur.Bardzo dziękuję Firmie Sokołów za zaproszenie i wspaniale przeżyty dzień :)

16 komentarzy:

 1. Super, bardzo Ci zazdroszczę, też miałam zaproszenie, ale niestety termin mi zupełnie nie pasował :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie spędzony czas :)Zazdroszczę!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, chętnie wziełabym udział w takich warsztatach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zazdroszczę i żałuję, że ja nie mogę uczestniczyć w takich warsztatach- na pewno było ciekawie, inspirująco i smacznie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne zdjęcia. Widać, że warsztaty były bardzo ciekawe. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. To musiało być bardzo fajne spotkanie.
  Zaciekawiło mnie penne z pastą z suszonych pomidorów.
  Gosiu, może kiedyś u siebie przedstawisz to danie?
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna relacja i super warsztaty :)

  OdpowiedzUsuń
 8. WOW super!!!! chetnie wzielabym udzial w takich warsztatach
  Pozdrawiam cieplo

  OdpowiedzUsuń
 9. Pozdrawiam cieplutko, miło było Cię poznać:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne miejsce i świetne warsztaty :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super warsztaty :) Pięknie wyglądasz Małgosiu :)

  OdpowiedzUsuń